Zřeknutí se odpovědnosti

Zřeknutí se odpovědnosti za obsahy webových prezentací třetích stran
 

Naše webové stránky obsahují odkazy na jiné webové stránky, které jsou spravovány třetími stranami a jejichž obsah není společnosti Nodens, s.r.o., zcela znám. Společnost Nodens, s.r.o., jako provozovatel systému usnadňuje těmito odkazy přístup k webovým stránkám, ale nepřebírá žádnou zodpovědnost za správnost jejich obsahu.  V případě, že chcete upozornit na nedostatek nebo neúplnost informací, obracejte se přímo na uživatele navštívených webových stránek.

Za webové stránky, které jsou přístupné prostřednictvím odkazu uvedeného na našich stránkách, nesou zodpovědnost výhradně vlastníci těchto stránek, přičemž tato zodpovědnost se vztahuje jak na samotný obsah stránek, tak i na prodej produktů, které jsou na těchto stránkách nabízeny, včetně vyřizování objednávek a případných reklamací týkajících se těchto produktů. Objednávky tudíž přijímá výhradně uživatel webových stránek, kde je služba online objednávek dostupná. V takových případech se na dodávku vztahují všeobecné obchodní podmínky daného dodavatele.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací